Coaching i wdrażanie zmian


Swoje usługi z zakresu coachingu kieruję do Ciebie jeśli:
chcesz się bardziej rozwinąć i osiągnąć nowe cele

– chcesz rozwinąć firmę
– chcesz więcej zarabiać
– chcesz schudnąć
– chcesz coś zmienić

 


W pracy coachingowej wyznaje cztery zasady:
– każdy człowiek jest zdolny i kreatywny
– każdy człowiek działa z dobrymi intencjami
– każdy może osiągnąć postawione sobie cele
– każdy człowiek podejmuje najlepsze decyzje jakie potrafi


Sednem coaching’u jest pomoc klientom w dokonywaniu zmian w taki sposób, w jaki tego oczekują i pomoc w podążaniu w kierunku, w którym chcą.

Coaching to bardzo skuteczne narzędzie pomocne w rozwoju. Dziś jest dostępne praktycznie dla wszystkich. Być może ten sposób pracy jest optymalny właśnie dla Ciebie.

Coaching to:
– szukanie swojego optymalnego rozwiązania po to, aby być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu
– szukanie w tych rozwiązaniach spełnienia, które prowadzi do szczęścia
– osiąganie celów które sobie stawiasz w optymalny i tylko tobie charakterystyczny sposób
– podróż w głąb siebie, podczas której jeszcze bardziej akceptujemy własne wybory, odkrywamy własne talenty i mocne strony
zmiana porażki w doświadczenie, a przekonania w siłę do działania
– uwolnienie potencjału ludzkiego prowadzące do osiągnięcia celów
– znalezienie motywacji do działania.

 

 

W przypadku coachingu sesja trwa  50 min.
Sesje odbywają się raz z tygodniu.
Ilość spotkań jest kontraktowany indywidualnie.

Cena 120 zł sesja.

Ze względu na małą dostępność terminów proszę o telefon lub email.

 

Zapraszam do kontaktu 

tel: 605 378 679

email: patrykgregorczyk@gmail.com

  Dojazd – Google maps. 

Home

 

 


Więcej o Coachingu i moim podejściu.


Coach stał się bardzo popularny w ostatnich kilku latach. Obecnie szczególnie za sprawą mówców motywacyjnych i dostępu do szybkich szkoleń w tym zakresie. Pomimo popularności tego słowa, wciąż bardzo mało osób rozumie co tak naprawdę się kryje pod tym słowem.

W związku z pojawieniem się tego “zjawiska’ w naszym słowniku, powstało wiele szkół, które oferują usługę szkoleń coachingowych i możliwość szybkiego zdobycia nowego zawodu. Niestety usługi świadczone przez takie osoby często nie są one zgodne z kodeksem etycznym na przykład federacji ICF. Przez używanie coachingu do celów innych niż zakłada jego definicja, nie etyczne używania coachingu w korporacjach, a także poprzez pojawienie się na rynku osób nazywających siebie coachami, często dochodzi do mylnej interpretacji i błędnego wyobrażenia tego czym jest coaching. Zaczynając przygodę z coachingiem warto sięgnąć do dobrych i sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Najlepiej więc doświadczyć coachingu u osoby kompetentnej, aby mieć pewność, że wybieramy ten kierunek który nas naprawdę interesuje.

Po tym jak z wielkim hukiem zawód coacha wszedł do Polski, sam uzyskałem certyfikat szkoląc się w największej organizacji coachingowej, czyli International Coach Federation. Niestety krótko po tym jak grzyby po deszczu wyrosło na rynku polskim wielu coachów. To jaki reprezentowali sobą poziom wprowadzało mnie jako reprezentanta tego zawodu w zakłopotanie. Dalej rozwijałem się kształcąc w kierunku psychoterapii. Powoli zacząłem negować w sobie coaching. Widziałem jak coaching jest sprzedawany jako technika pomocna do wszystkiego i dostępna dla wszystkich. Tymczasem zdecydowanie tak nie jest. Coaching jest skuteczny, ale w przypadku pewnej grupy ludzi. W moim gabinecie coraz więcej pojawiało się klientów potrzebujących bardziej psychoterapii, niż osiągania celów i pracy coachingowej. W pewnym momencie myślałem, że całkowicie przestanę praktykować ten sposób pracy, ale właśnie wtedy do mojego gabinetu zaczęło się zgłaszać coraz więcej klientów chcących osiągnąć kontretny cel. Póżniej okazywało się, że niektórzy z nich podejmowali dalej pracę terapeutyczną, a inni potrzebowali osiągnąć cel, ruszyć z miejsca lub poszerzyć swoją perspektywę i uwierzyć na nowo w siebie.

Dlatego pracuje tą metodą? Bo widzę, że jest skuteczna.
Dzieje się tak wtedy jeśli po nią sięga ktoś, kto chce osiągnąć cel, nie koniecznie pracując bardzo głęboko. To nie znaczy, że to jest płytka praca. Oznacza to, że jest to narzędzie nie do wszystkiego ale jest ono przeznaczone do konkretnych rzeczy i osób. Przecież nie każdy chce pracować psychoterapeutyczne. Niektórym jest tak dobrze jak jest. Inni najpierw chcą, osiągnąć cel, a dopiero później dostrzegają potrzebę, aby sięgać dalej i decydują się podjąć  psychoterapię.

Dlatego jeśli masz dylemat co zrobić lub chcesz podjąć pracę nad swoim celem. Zapraszam na pierwszą konsultację.

 

Zdecydowanie rekomenduję Coaching w organizacji. Jeśli jesteś właścicielem firmy, prezesem lub top managerem. Coaching jest narzędziem, które może skutecznie pomóc wdrożyć zmianę i pozytywnie wpłynąć na twoją firmę.


Bez względu na zawód jaki wykonujesz i funkcje jaką pełnisz coaching może być pomocny w drożeniu zmiany lub zrobieniu kolejnego kroku. Zapraszam więc serdecznie.

 

Ta technika pracy jest skuteczna i zdecydowanie działa.
Zapr
aszam do kontaktu  tel: 605 378 679 | email: patrykgregorczyk@gmail.com | Dojazd – Google maps.

 

Home   //   O mnie   //   Terapia   //   Coaching   //   Szkolenia   //   Kontakt