O mnie

Z wykształcenia terapeuta, pedagog, interwent kryzysowy, trener, coach. Ukończyłem szkołę trenerów (europejskie ramy kwalifikacji eqf – 5 stopień trenerski). Posiadam certyfikaty podsumowujące wiedzę zdobytą w obszarach Solution Focused Brief Therapy – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR i Coachingu w International Coach Federation ICF (Associate Certified Coach ACC). Nadal kształcę się rozwijając swoje umiejętności kierunku Psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Jestem doświadczonym praktykiem w pracy z młodzieżą ze środowisk trudnych. Byłem społecznym kuratorem sądowym w wydziale Karnym dla Dorosłych i wychowawcą w Świetlicach Socjoterapeutycznych. Pracowałem w  Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Sosnowcu oraz przez 10 lat Domu Dziecka. Założyłem i prowadziłem dwie Świetlice Socjoterapeutyczne w Dąbrowie Górniczej dla Stowarzyszenia Epsilon.

Obecnie prowadzę własna działalność i realizuje projekty w Fundacji Aplica.

Doskonale realizuję się i działam od wielu lat w pracy i dynamice małych grup oraz w konsultacjach indywidualnych i mentorskich.

Prywatnie spełniam się w rodzinie, którą tworzę z żoną i dwójką świetnych dzieci. Mam kilkoro oddanych przyjaciół i wielu życzliwych ludzi wokół siebie.

Home   //   O mnie   //   Terapia   //   Coaching   //   Szkolenia   //   Kontakt