O mnie

Kocham podróże i aktywność fizyczną. Jestem szczerym promotorem glutenu, laktozy i cukru. Uwielbiam je spożywać, choć zwracam uwagę na ich ilości. Myślę, że mam dystans do siebie i otaczającego mnie świata. Kocham życie i lubię to co robię. Jestem szczęściarzem i tak też się czuję.

Prowadzę własną działalność przyjmując klientów w gabinecie i szkoląc grupy. Z pasją i zaangażowaniem tworzę projekty w Fundacji Aplica, realizując jej cele statutowe poprzez edukację, wsparcie i szkolenia.

Z wykształcenia terapeuta, pedagog, interwent kryzysowy, trener, coach. Ukończyłem szkołę trenerów (europejskie ramy kwalifikacji eqf – 5 stopień trenerski). Posiadam certyfikaty podsumowujące wiedzę zdobytą w obszarach Solution Focused Brief Therapy – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR i Coachingu w International Coach Federation ICF (Associate Certified Coach ACC). Ukończyłem Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Obecnie jestem w procesie certyfikacji psychoterapeutycznej w  Szkole Psychoterapeutów Gestalt w IIPG w Krakowie. Mam ponad 40 lat i nadal chcę poszerzać swoje doświadczenia, zdobywać umiejętności i wiedzę. Rozwijam się więc dalej i raczej nigdy nie przestanę.

Jestem doświadczonym praktykiem w pracy z młodzieżą ze środowisk trudnych. Byłem społecznym kuratorem sądowym w Wydziale Karnym dla Dorosłych i wychowawcą w Świetlicach Socjoterapeutycznych. Pracowałem w  Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Sosnowcu oraz przez 10 lat w Domu Dziecka. Założyłem i prowadziłem Świetlice Socjoterapeutyczne w Dąbrowie Górniczej dla Stowarzyszenia Epsilon. Pracowałem także w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

Od wielu lat doskonale realizuję się i działam w pracy z grupą oraz w konsultacjach indywidualnych i mentorskich. W zależności od potrzeb klienta świadczę usługi terapii, pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej lub coachingu.

Prywatnie spełniam się w rodzinie, którą tworzę z żoną i dwójką świetnych dzieci. Mam kilkoro oddanych przyjaciół i wielu życzliwych ludzi wokół siebie.

Moje motto życiowe: „Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie.”

To co proponuje na pozostałych kartach tej strony jako moja ofertę współpracy jest zbiorem narzędzi i różnych rodzajów pracy, które mogą być pomocne, żebyś mógł zmienić siebie i świat w jakim żyjesz.
W toku rozwoju, zmiany i pracy nad sobą samym korzystałem z nich, a z niektórych nadal korzystam. Serdecznie je polecam i zapraszam do zapoznania się z tym co oferuję w zakresie terapii krótkoterminowej, psychoterapii i pomocy psychologicznej, coachingu i rozwoju osobistego, szkoleń i mentoringu. Być może znajdziesz Coś odpowiedniego dla siebie.
Pozdrawiam Patryk Gregorczyk.

Zapraszam do kontaktu tel: 605 378 679 | email: patrykgregorczyk@gmail.com | Dojazd – Google maps.

Home  //   O mnie  //  Terapia  //  Coaching  //  Szkolenia   //   Kontakt